Karta EURO <26 STUDENT

Europejska Karta Młodzieżowa EURO <26 STUDENT honorowana jest od 1987 r. Dzięki niej zyskasz tysiące zniżek oraz pełne ubezpieczenie medyczne w kraju i za granicą (w wersji standardowej lub dodatkowej). Aby zamówić Kartę, nie trzeba być studentem i opłaca się ją tylko raz w roku. EURO<26 to paszport do europejskich przygód oraz ubezpieczenie – tak na wszelki wypadek i na każdy przypadek.

EURO<26 STUDENT to karta rabatowo-ubezpieczeniowa, która nie tylko pomoże obniżyć koszty podróży, ale pozwoli także na łatwiejsze poznawanie nowych ludzi z najdalszych zakątków Starego Kontynentu i świata.

Euro 26 student

Posiadaczem tej karty może zostać każda młoda osoba pomiędzy 7 a 30 rokiem życia. Dokument ten ważny jest przez rok od daty jego wydania. Właściciel karty EURO <26 STUDENT posiada dostęp do ponad 6 500 zniżek w Polsce oraz do ponad 100 000 zniżek w aż 37 krajach Europy. Dzięki legitymacji EURO<26 obniżą Ci się koszty związane z:

 • podróżowaniem promami, autobusami i samolotami,
 • nocowaniem za granicą i w kraju,
 • zwiedzaniem zamków, muzeów, galerii,
 • uczeniem się w kraju oraz za granicą,
 • zabawami w klubach, dyskotekach,
 • chodzeniem do kina czy teatru,
 • kupowaniem w m.in. księgarniach, sklepach fotograficznych, muzycznych, odzieżowych i sportowych.

Polska KARTA<26 STUDENT posiada dodatkowo całoroczne ubezpieczenie turystyczne, które może zastąpić m.in. ubezpieczenie z uczelni czy w innego rodzaju szkole.

Wraz z zakupieniem karty otrzymujesz też informator, który będzie Twoim przewodnikiem pośród licznych zniżek i książeczkę z warunkami ubezpieczenia. Ponadto do Twojego domu będzie dostarczany darmowy Magazyn EURO<26, stanowiący źródło wiedzy na temat nowości związanych z Kartą, wydarzeń kulturalnych, a także wielu atrakcyjnych konkursów.

Wśród rodzajów Kart EURO<26 STUDENT znajdziemy m.in.:

 1. EURO<26 STUDENT WORLD
 2. EURO<26 POLSKA
 3. EURO<26 SPORT
 4. EURO<26 STUDENT bez ubezpieczenia

Karty<26 STUDENT mogą być nabywane przez młode osoby w wieku od 7 do 30 lat, uczące się w gimnazjach, liceach czy technikach i uczęszczające do szkół wyższych. Stanowią one potwierdzenie statusu studenta oraz ucznia za granicą (Student ID). Nauka w szkole nie jest wymogiem do posiadania Karty<26. Dokumenty te zawierają pakiet ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej i całorocznego ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków podczas każdej podróży po Polsce, Europie czy całym świecie (z wyjątkiem USA i Kanady), które obowiązują przez cały rok.

Wyrobienie tego rodzaju legitymacji trwa bardzo krótko. Wystarczy pójść do punktu sprzedaży ubezpieczeń i wziąć ze sobą zdjęcie oraz dokument tożsamości bądź dokument potwierdzający status studenta. Zamówienia Karty można również dokonać online. Jeśli nie masz ukończonych 16 lat, zamówienia dokonuje rodzic lub opiekun prawny.

Koszt wyrobienia Karty <26 STUDENT wynosi minimum 50 zł. Suma ta szybko zwraca się dzięki należącym do pakietu zniżkom, a Ty możesz swobodnie podróżować i uprawiać ulubione sporty, czując maximum bezpieczeństwa.

 

Powiązane wpisy